By sunquest
#1203
Va salut! De cateva luni am si eu acest televizor si pana acum sunt foarte multumit de el. Nu am intampinat absolut niciuna din problemele enumerate de voi mai sus. De curand insa, mi-am facut abonament tv la digi si am observat ca dupa introducerea cardului CI+ acesta nu functioneaza desi cei de la digi l-au reinitializat de mai multe ori.

Televizorul suspendat pe perete poate să fie cea mai inspirată mișcare. Acesta este suportul tău!

Deja a trecut aproape o luna si tot nu merge. Am vazut ca au mai fost cativa pe aici cu aceeasi problema si vreau sa va intreb daca voua vi s-a rezolvat problema si daca da...cum? Stima!

By computingcode
#1534
Buna ziua,
Stiu ca au trecut ani buni, dar pe aceast model stie cineva cum se face extinderea de memorie interna?
In ce consta extinderea? Pur si simplu va figura ca are un card SD (OTG) in ES File Explorer? Daca intru in android settings la Storage & Reset ar trebui sa apara stickul?
Daca puteti da exact pasii pe care ii faceti ar fi minunat. Am exact stickul specificat in review-ul original (Cruzer Blade 16GB).
Am incercat FAT, FAT32, exFAT, NTFS 3 dintre ele apar ca OTG. Din pacate nu am optinea de a muta applicati acolo. De asemeni in storage&reset nu exista stickul.
Am incercat si din general settings -> USB Hard Disk. Stickul dispare si din ES Explorer (nu mai zic de storage&reset).
Specific ca nu este rooted TV-ul.
O Zi buna,
Soare Alex
AdBot

Re: Philips 32PFH5500/88 40PFH5500/88 48PFH5500/88 REVIEW &

By AdBot
Salut! Uite cel mai vandut televizor Samsung

     ACUM, la PROMOȚIE!